Zostań prawdziwym lisem i lwem marketingu. Poznaj sposoby na rozwój i sukces w zmieniającym się świecie biznesu!

marketing strategiczny szkolenie

Światowa gospodarka ciągle ewoluuje. To, co jeszcze do niedawna było standardem, przestaje się sprawdzać. Efektem tego, na znaczeniu zyskuje kreatywność w kształtowaniu strategii marketingowej. Dzisiaj bowiem o „być albo nie być” organizacji decyduje bowiem nie dostęp do informacji, a sposób, w jaki posiadane zasoby wiedzy zostaną wykorzystane przez firmę.

Skomplikowana walka o klienta, bo na tym tak naprawdę polega marketing strategiczny, jest obecnie trudniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Przesycenie rynku wpłynęło na wybredność klientów. Na dodatek są oni już odporni na tradycyjne strategie marketingowe, oczekując od marki, produktu czy usługi czegoś więcej. Bez odpowiedniego przygotowania i zaplanowania działań nie mamy zatem szans na sukces w starciu z konkurencją, która bezustannie dąży do tego, aby być krok przed nami.

Rozwój kluczem do sukcesu!

Każdy szanujący się marketer czy manager, który myśli o sukcesie organizacji, musi nadążać nad zmianami. Wiąże się to z ciągłym rozwojem oraz zdobywaniem wiedzy na temat nowych rozwiązań w dziedzinie strategicznego planowania marketingowego. Skuteczne w tym zakresie są szkolenia uczące nowego podejścia do współczesnych strategii marketingowych oraz rozwijające umiejętność ich zastosowania zarówno w tradycyjnym biznesie, jak i na rynku e-commerce.

marketing strategiczny a operacyjny

Co ważne, w celu podjęcia tego rodzaju kursów nie musimy już wyjeżdżać do zagranicznych placówek edukacyjnych, ponieważ posiadamy w Polsce Akredytowane Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne The Chartered Institute of Marketing – firmę questus. W ramach prowadzonych przez nią szkoleń, uczestnicy przygotowują się do zdania egzaminów i uzyskania certyfikatów The Chartered Institute of Marketing. Dyplom ten stanowi obecnie jedną z najbardziej cenionych na świecie kwalifikacji w dziedzinie marketingu.

Szkolenie Strategic Marketing, czyli wiedza niezbędna dla każdego biznesowego stratega!

Jedno z fundamentalnych szkoleń oferowanych przez questus – Strategic Marketing – obejmuje swoim zakresem szeroko pojętą tematykę planowania strategicznego z uwzględnieniem zmieniających się tendencji rynkowych. Wiedza ta przekazywana jest przez wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę trenerską, a jej zakres pozwala zrozumieć zarówno zależności między marketingiem strategicznym a operacyjnym, jak również sposoby skutecznego wykorzystywania konkretnych modeli i instrumentów biznesowych w kształtowaniu przewagi rynkowej organizacji. W ciągu czterech weekendowych spotkań (piątek-sobota) można zdobyć przydatne i konkretne informacje oraz umiejętności, dzięki którym nie tylko podniesiemy swoje kwalifikacje, ale przede wszystkim zostaniemy wyposażeni w biznesowy oręż, pozwalający skutecznie walczyć na światowych rynkach.

Dodaj komentarz